Вони обрали продовжувати традиції своїх батьків

Розпочали засідання 56 сесії із хвилини мовчання, вшануванням всіх Героїв, хто загинув у російсько-українській війні.

Перед присутніми виступила заступник міського голови Катерина Возненко, яка зазначила, що нагрудним знаком «Відзнака міського голови» сьогодні вирішено нагородити тих, хто підтримуючи традиції своїх батьків обрав шлях – захищати Батьківщину. Вони є гідними нащадками тих, хто віддав своє життя виборюючи незалежність нашої України.

Нагородами відзначено, військовослужбовців, які зараз перебувають на виконанні бойових завдань:

- старшого лейтенанта в\ч А 4788, заступника командира артилерійської батареї артилерійського дивізіону з морально-психологічного забезпечення Вячеслава Войтенка. Нагороду отримала його мати – Діана Василівна;

-капітана в\ч А 3519, начальника служби захисту інформації в автоматизованих системах військової частини Владислава Яцуна. Нагороду отримала його мати – Наталія Василівна;

-старшого лейтенанта в\ч А 4030, начальника зв’язку 2 загону спеціального призначення Дмитра Григора. Нагороду отримала його мати – Ірина Іванівна;

-лейтенанта в\ч А А0150, пресофіцера Романа Чопа. Нагороду отримала його мати-Лариса Іванівна;

-лейтенанта в\ч А 1788 Рікі Гордашевській. Нагороду отримала її мати-Інна Вікторівна.

Відзнаки вручив секретар міської ради Володимир Вовкотруб.

Бажаємо нашим Захисникам і Захисницям козацького здоров’я, витримки, мужності та скорішої Перемоги.

Вони обрали продовжувати традиції своїх батьків

Опубліковано: 30 травня 2024 року