Вони потребують цього як ніхто інший

12 листопада в м. Біла Церква відбулося проведення спільної молитви заради кращого життя знедолених дітей.   Організатором заходу були служба у справах дітей  спільно з  відділом культури і туризму міської ради, а  також  представниками  різних релігійних конфесій .

За доброю традицією в Україні вже декілька років поспіль у другу неділю листопада проводиться  Всеукраїнський «День молитви за сиріт» –  день,  у який віруючі люди з різних християнських Церков по всій Україні  молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

В ході заходу перед присутніми виступив міський голова Геннадій Дикий та відмітив, що дитинство – надзвичайно важливий етап в житті людини і тому для кожної дитини незамінним є мати родину. Діти, позбавлені батьківського піклування як найбільше потребують підтримки та любові.

«Я хочу висловити слова великої вдячності опікунам та піклувальникам, прийомним батькам, патронатним вихователям, усиновлювачам, керівникам дитячих закладів та освітніх установ міста, які своєю працею та щирим серцем підтримують та допомагають діткам-сиротам «стати на ноги» та вирости достойними громадянами нашої держави», - сказав міський голова.

Геннадій Дикий запевнив, що міська влада в свою чергу, підтримувала та буде підтримувати і надалі дітей, що не мають батьків та потребують допомоги з боку як міста, так і держави в цілому.

Перед присутніми також виступили представники різних релігійних конфесій, які висловили слова подяки матерям і батькам за опіку дітей, за їх щедрість сердець і велику любов, чуйність та мудрість. Священнослужителі відмітили, що у цей день, кожен бажаючий може долучитися до молитви за знедолених дітей, просто подякувавши Господу за свою родину і помолившись за сім’ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.

Під час заходу присутні мали змогу переглянути  відеоролик про сиріт – «З любов`ю до дітей»та прослухати виступи церковних хорів Білої Церкви. Кульмінацією заходу стала спільна молитва присутніх за дітей-сиріт.

По завершенню молитви діти випустили символічні звернення до Небес у вигляді різнокольорових гелевих кульок та отримали подарунки, підготовлені для них службою у справах дітей міської ради та доброчинцями.

В заході взяли участь радник міського голови Микола Антонюк, начальники структурних підрозділів міської ради, представниками  різних релігійних конфесій, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, опікуни та піклувальники, прийомні батьки, патронатні вихователі, усиновлювачі, керівники дитячих закладів та освітніх установ м. Біла Церква, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.14 листопада 2016 року
Поділитися