Виставка-конкурс «Краса руками молодих»

14 березня  в м.Біла Церква  відбулося відкриття 20-ї виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

184 молодих майстрів віком від 11 до 35 років з числа учнів, студентів, вихованців міських гуртків і позашкільних закладів та окремих аматорів представили  на виставку-конкурс 294 роботи різних напрямків мистецтва. Переможцям у різних вікових категоріях, окремим учасникам виставки-конкурсу та їх педагогам були вручені дипломи, подяки, цінні подарунки.

У відкритті виставки взяли участь заступник міського голови  М.Антонюк, начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О. Литвинчук, голова журі виставки-конкурсу,голова Київської обласної організації Національної спілки художників України О.Дмитренко та ін.

На заході були присутні представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 14 березня 2013 року