ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ

Протягом вихідних днів в м.Біла Церква, у басейні КЗ БМР ДЮСШ №1 відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків 2005 р.н. і молодших та дівчат 2006 р.н. і молодших.

На урочистому відкритті учасників та гостей  змагань привітала заступник міського голови О.І. Настіна.

У  змаганнях  взяли участь 215 учасників, а це 7 збірних команд з міст Київщини: Борисполя, Броварів, Вишгорода, Обухова,  Білої Церкви  та гості з Чернівців. Наше місто представляли  вихованці ДЮСШ № 1, ДЮСШ № 2 та ДЮФСК.

Серед команд-учасниць з Київської області найбільше залікових очок у свій актив записали  юні плавці  ДЮСШ№ 1.

Загалом місця розподілились таким чином:

1.​ Спортивний клуб «Чернівці» - 403 очк.

2.​ ДЮСШ № 1, м. Б-Церква – 279 очк.

3.​ м. Бровари – 112 очк.

4.​ ДЮСШ № 2, м. Б-Церква – 101 очк.

5.​ м. Бориспіль – 80 очк.

6.​ м. Вишгород – 67 очк.

7.​ м. Славутич – 37 очк.

8.​ ДЮФСК, м. Б-Церква

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України і за їх результатами  буде  сформовано  збірну команду Київщини для участі в чемпіонаті України , який відбудеться 17-18.02.2017 року в м.Кременчук.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ

Опубліковано: 15 лютого 2017 року