Мазуркевич Анна – бронзова призерка Чемпіонату України з вільної боротьби

З 07 по 10 лютого ц.р. у м. Хмельницький відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. До складу збірної команди Київської області увійшли спортсмени ДЮСШ "Богатир": Мазуркевич Анна, Бабій Валентин, Кульбако Іван, Вознюк Тарас.

Мазуркевич Анна у ваговій категорії 63 кг стала бронзовою призеркою цих змагань, де згідно  нормам та вимогам Єдиної спортивної кваліфікації України виконала майстра спорту України і тим самим завоювала право на участь у Міжнародному турнірі UWW                                  з вільної боротьби, присвяченому видатним українським борцям та тренерам. Турнір  відбуватиметься  в Києві  з 28 лютого по 05 беорезня 2017 року в Палаці спорту України.

Тренери: Мазуркевич О.В., Падалець В.П.

Спортмени Бабій Валентин, під час змагань Чемпіонату України, у ваговій категорії 70 кг виборов 7 місце, а Кульбако Іван - у ваговій категорії 61 кг здобув 10 місце.

Тренери: Падалець В.П., Савченко В.І.

Опубліковано: 15 лютого 2017 року