Відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України І.Зіничу

17 червня в м.Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України, військовому медику, молодшому сержанту 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України І.Зіничу. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківського медичного коледжу, випускником якого був загиблий.

Виступаючи на мітингу, заступник міського голови М.Антонюк наголосив, що сьогодні всі зібралися вшанувати пам’ять про справжнього героя,  який не шкодуючи власного життя став на захист територіальної цілісності України.

Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

На заході були присутні мати загиблого І.Зінича– Віра Іванівна, рідні та друзі.

В заході взяли  участь начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, начальник управління здоровя міської ради А.Рогов, студенти Білоцерківського медичного коледжу, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 17 червня 2015 року