Відкриття фізико-математичного класу

23 серпня міський голова м.Біла Церква В.Савчук взяв участь у відкритті фізико-математичного класу, яке відбулося в приміщенні Білоцерківського економіко-правового ліцею ( директор - М.Яременко).

Міський голова В.Савчук, наголосив на важливості відкриття фізико-математичного кабінету, який оснащений сучасною електронною інтерактивною дошкою, адже це сприяє всебічному розвитку молодого покоління, вчить учнів володіти новітніми технологіями.

Міський голова відмітив високий рівень навчального і матеріально-технічного забезпечення закладу та вручив почесну грамоту Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з грошовою винагородою директору ліцею.

Присутні мали змогу оглянути новостворений кабінет із сучасним обладнанням.

У заході взяли участь начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, директор  СП  «Укрінтерм», член виконавчого комітету міської ради П.Мороз та представники ЗМІ.

Опубліковано: 23 серпня 2012 року