Відбувся конкурсний відбір кандидата на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно–ресурсний центр»

11 липня 2018 року
Поділитися

10 липня ц.р. відбувся конкурсний відбір кандидата на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно–ресурсний центр».

 

На конкурс було зареєстровано 2 особи, проте 1 кандидат не з’явився у визначений день.

 

Кандидатом на посаду стала Руденко Леся Олександрівна – практичний психолог та викладач зарубіжної літератури із загальним стажем роботи 10 років.

 

Конкурс проходив із метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатом в усній формі.

 

Під час конкурсу кандидат на посаду розповіла про роботу інклюзивно–ресурсного центру щодо забезпечення його належного функціонування і подальшого розвитку.

 

У ході співбесіди члени комісії провели процедуру таємного голосування. За висновками цього голосування міському голові рекомендовано призначити на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно–ресурсний центр» Руденко Леся Олександрівна.

 

Конкурси на вакантні посади керівників комунальних підприємств та установ міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом співбесід або бути присутніми на них.