Відбувся конкурс на вакантну посаду директора КП «Муніципальна варта»

28 лютого у Білій Церкві відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта». Він був проведений відповідно до розпорядження міського голови Геннадія Дикого від 12 січня 2016 року № 8К «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Білої Церкви».

До складу комісії конкурсного відбору увійшли: голова комісії – керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, заступник голови комісії – заступник міського голови Валерій Гнатюк, секретар комісії – начальник відділу кадрової роботи з питань служи в органах місцевого самоврядування і нагород Білоцерківської міської ради Галина Загородня, члени комісії: начальник управління економіки Білоцерківської міської ради Олена Карпенко, представник Білоцерківського центру громадських ініціатив Ірина Кисельова, представник громадської організації «Зміни Білу Церкву» Олена Рубан, начальник юридичного управління Білоцерківської міської ради Сергій Швець.

Перед початком конкурсного відбору присутніх ознайомили з умовами та порядком його проведення.

На вакантну посаду директора КП БМР «Муніципальна варта» подав документи один претендент – Возненко Сергій Григорович. З його автобіографією можна ознайомитися на офіційному сайті Білоцерківської міської ради: тут.

Під час конкурсного відбору претендент на дану посаду презентував перспективний план розвитку комунального підприємства, а також відповів на низку запитань конкурсної комісії. Вони стосувалися бачення роботи конкурсанта на посаді керівника структури, шляхів розвитку підприємства, його функцій, пріоритетів діяльності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення тощо.

Відповідно до процедури, протягом визначеного часу члени конкурсної комісії мають детально ознайомитися з поданими конкурсантом документами, мотиваційним листом та перспективним планом розвитку комунального підприємства, після чого міському голові буде наданий відповідний висновок. Наступне засідання призначили на 02 березня ц.р.

У заході також взяли участь: секретар міської ради Вадим Кошель, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 01 березня 2018 року