Відбулося засідання тридцять першої сесії міської ради

04 травня відбулось засідання позачергової тридцять першої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були розглянуті питання, що виносилися на сесію міської ради.

В ході засідання сесії депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від  22 грудня 2016 р.  № 386-22-VІІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2017 рік». Зміни стосувалися внутрішнього перерозподілу  видатків, які будуть спрямовані на заходи із розробки землеустрою земельних ділянок (загальною площею 5,4 га), які відповідно рішення однієї з минулих сесії міської ради були викуплені у громадян.  Ділянки розташовані на території  Піщанської сільської ради Білоцерківського району, їх  планується  в подальшому використати під розширення кладовищ «Новокиївське-1» та «Новокиївське -2». Передбачено, що 800 тис грн буде використано на інвентаризацію цих земельних ділянок, 200 тис грн – на проекти землеустрою.

Також були внесені зміни до рішення від 09 лютого 2017 року № 471-25-VII «Про використання орендної плати та плати за суборенду об'єктів міської комунальної власності». Даним рішенням продовжено строк використання коштів від оренди - з 01 січня до 31 грудня 2017року комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс». Тобто 100% надходжень від оренди за нежитлові приміщення, балансоутримувачем та орендодавцем яких є дане комунальне підприємство спрямовуватимуться на його розрахунковий рахунок та залишатимуться (за вирахуванням податку на додану вартість) у його  розпорядженні для  відновлення комунального майна та поповнення власних обігових  коштів.

В рамках розгляду питання депутат міської ради Анатолій Гончар довів до відома присутніх звіт Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб'єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста про перевірку роботи КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс».

Звіт містить аналіз видів фінансово-господарської діяльності Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу, витрат підприємства; оцінку ефективності роботи керівництва та рекомендації щодо заходів, які необхідно вжити задля подальшого розвитку.

Зокрема, тимчасова контрольна комісія, відповідно до покладених на неї завдань і повноважень надала такі рекомендації:

-ініціювати питання, щодо інвентаризації земель, на яких розташований авіакомплекс КП “БВАК” до Київської обласної ради та клопотати перед Київською обласною радою щодо передачі даних земельних ділянок територіальній громаді Білої Церкви;

-ініціювати питання щодо передачі у власність територіальної громади Білої Церкви частин споруд і земельних ділянок аеродрому перед Міністерством оборони України та  Міністерством внутрішніх справ України;

-керівництво КП “БВАК” зобов’язати розробити і подати на затвердження Білоцерківської міської ради стратегію розвитку підприємства - не пізніше 01.09.2017року;

-залишити КП “БВАК” право здачі приміщень в оренду до кінця поточного року;

-керівнику КП “БВАК” вжити заходів щодо недопущення використання злітної смуги не за призначенням (військових тренувань з використанням гусеничної техніки) ;

-керівнику КП “БВАК” розробити положення про преміювання працівників і довести дану інформацію до відома постійну комісію з питань  інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації- не пізніше як до 01.07.2017року;

-виконувати рішення Білоцерківської міської ради № 482-26-VII «Про надання пільг»- на оренду для підприємств з авіційним профілем роботи;

-керівнику КП “БВАК” шукати інвестора для розвитку інфраструктури аеропорту, активно співпрацювати з КП “Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви”;

-керівнику КП “БВАК” в термін до 01.06.2017 року виконати рекомендації надані в довідці по перевірці  КП “БВАК”, а саме: привести у відповідність до чинного законодавства України договори оренди, які укладені з порушеннями; провести претензійно-позовну роботу по спонуканню до страхування обєктів оренди, зобовязати орендарів своєчасно надавати копії договорів страхування;  процедуру вивчення попиту проводити у відповідності до чинного законодавства, здійснити коригування орендної плати нарахованої по договорах оренди , які були укладені з порушенням вимог Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу, затвердженої Постановою КМУ від 4 жовтня 1995року №786; привести у відповідність до чинного законодавства нарахування податку на додану вартість на орендну плату в розмірі 1 грн. на рік.

Опубліковано: 04 травня 2017 року