Відбулося засідання комісії щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення

07 серпня у Білій Церкві відбулося засідання постійно діючої міжвідомчої комісії по розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, яку провів голова комісії Валерій Гнатюк.

Під час засідання члени робочої групи зосередили увагу на низці питань щодо порядку роботи комісії, її складу, а також механізмів відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, процедурі прийому та розгляду заяв від мешканців щодо відключення від мереж централізованого опалення тощо. Зокрема, наголосили, що відповідно до наказу №4 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, такі заяви мають бути подані не від окремих фізичних осіб, а від мешканців будинку, відповідно до рішення загальних зборів і т.д.

Як було зазначено, станом на 07 липня ц.р. надійшло 7 заяв від фізичних осіб щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення. Заяви надійшли в різний період. Попри те, що відповідно до передбачених законодавством норм члени комісії мають право не розглядати такі заяви, була підтримана пропозиція їх розглянути – вже за участю заявників, з огляду на актуальність та важливість даного питання.

Також під час засідання присутні акцентували увагу на низці нормативно-правових актів, відповідно до яких здійснюється робота комісії та приймаються рішення щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення. Зокрема це Закон України «Про житлово-комунальні послуги», рішення Білоцерківської міської ради від 21 червня 2018 року №2418-53-VII "Про внесення змін в рішення міської ради від 29 червня 2017 року №928-34-VII "Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду з питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання", рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради №319 від 12 липня 2018 року «Про затвердження Порядку роботи комісії по розгляду заяв щодо  відключення споживачів  від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання» тощо.

Крім того, було обговорено низку питань щодо періодичності й часу проведення наступних засідань постійно діючої міжвідомчої комісії по розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Зокрема було вирішено проводити їх у перший вівторок кожного місяця о 14.00 у малому залі міської ради.

Відбулося засідання комісії щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення


Опубліковано: 07 серпня 2018 року
Поділитися