Відбулося урочисте відкриття XXXIV Всеукраїнського турніру з боксу імені Павла Поповича

09 квітня в Білій Церкві, у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 відбулося урочисте відкриття XXXIV Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті нашого земляка, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

Упродовж наступних п’яти днів, до 13 квітня ц.р. включно, на рингу змагатимуться найсильніші та найкращі боксери з 22 регіонів України, м.Київ, а також Республіки Молдова.

Учасників турніру привітав міський голова Геннадій Дикий: «Дуже приємно, що турнір пам’яті Павла Романовича Поповича відбувається саме в нашому місті. Бажаю вам тільки перемог, і хотілося б, аби ми вболівали за вас на міжнародних аренах. Успіхів вам!»

Народний депутат України Хвича Мепарішвілі у своєму вітальному слові наголосив, що кожного року цей турнір зростає та сприяє розвитку українського боксу. Також висловив вдячність організаторам заходу та побажав усім успіхів.

Зі словами вітань виступив також президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, який висловив вдячність організаторам турніру, що доклали зусиль до його проведення та вручив подяки.

Організаторами турніру виступили: Міністерство молоді та спорту України, Білоцерківська міська рада,  Білоцерківська районна державна адміністрація, Київська обласна державна адміністрація, Федерація боксу України, Київська обласна федерація боксу, Білоцерківська міська федерація боксу, ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича». Турнір відбувся за підтримки Віце-Президента Всеукраїнської Федерації Студентського боксу Мурада Магомедова.

З творчими дарунками під час заходу виступили: переможниця фестивалю «Чорноморські ігри 2018», переможниця телепроекту «Україна має талант. Діти» Вероніка Морська, студія сучасного танцю «Jump Up Studio».

У заході взяли участь: депутат Київської обласної ради Станіслав Поліщук, депутати Білоцерківської міської ради: голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства Ігор Гейло, директор КП БМР «ДЮСШ №1» Юрій Гончаренко, Володимир Вовкотруб, Анатолій Гончар, заступник міського голови Катерина Литвиненко, в.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, представник Міністерства молоді та спорту України Наталія Альошина, начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Інна Паливода, майстер спорту міжнародного класу, віце-президент Київської обласної федерації боксу Володимир Матвійчук, старший тренер збірної команди України серед молоді Олег Романюк, голова суддівської колегії України Анатолій Золотар, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Дмитро Лазарєв, директор Державного навчального закладу «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» Василь Жила, один із засновників турніру, член Золотого фонду м.Біла Церква Іван Мальцевич та ін.

Довідка

Міжнародний турнір з боксу проводиться в Білій Церкві щорічно на знак шани та великої пам’яті про Павла Романовича Поповича – нашого земляка, двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта СРСР. Він завжди особисто вітав спортсменів та нагороджував їх призами. Для молодих боксерів турнір у Білій Церкві давно став гарним стартом у спортивній кар’єрі. Свого часу в ньому брали участь такі відомі спортсмени, як олімпійський чемпіон Володимир Кличко, шестиразовий чемпіон світу за версією WBО Сергій Дзінзірук, багаторазовий чемпіон світу за версією WBА Юрій Нужненко, призер Європи Андрій Лічик, майстри спорту Володимир Лазебник та Костянтин Калашніков. Усі вони засвідчили високий авторитет боксерської школи України на світовій арені.

Опубліковано: 10 квітня 2019 року