Відбулося друге пленарне засідання двадцять восьмої сесії міської ради

27 березня відбулось друге пленарне засідання двадцять восьмої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

В ході засідання було розглянуто майже 90 земельних питань,  з яких були прийняті відповідні рішення.

Зокрема, були надані дозволи на встановлення договорів оренди  та припинено термін дії договорів оренди землі  ряду фізичних осіб-підприємців, надані дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, укладені договори про встановлення особистих строкових сервітутів з фізичними особами-підприємцями, надані дозволи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та ін.

Друге пленарне засідання двадцять восьмої сесії міської ради

Опубліковано: 27 березня 2017 року