Відбулося чергове вирішення нагальних питань особисто з міським головою

14 березня 2019 року
Поділитися

13 березня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян. Цього разу із питаннями звернулося 23 білоцерківця

Під час прийому громадяни мали на меті з’ясувати низку питань як особистого, так і загальноміського характеру. Зокрема містяни цікавилися питаннями отримання житла, приватизації земельної ділянки, можливості отримання матеріальної допомоги на поховання, призначення субсидій, розмірів податку на землю тощо.

Також було озвучено низку питань на тему благоустрою міста та комунальної сфери: підтоплення будинку, ремонту дорожнього покриття, розташування сміттєвих баків, господарської діяльності ОСББ і т.д.

Окремі звернення стосувалися забудови біля будинку за адресою вул. Пролетарська, 8, вирішення проблеми шуму від магазину «Космолот» (мікрорайон «Гайок) і т. ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до міського голови, були надані роз’яснення. Відповідним службам було дано доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.