Великдень у клубі «ВОЛДІС»

Світле свято Великдень є найбільш радісною подією  для віруючих людей. До нього готуються заздалегідь. Діти і дорослі дуже люблять прикрашати своє житло напередодні світлого дня. Не тільки духовне очищення і стриманість під час Великого Посту є підготовкою до Великодня, але й дотримання традицій прикрашання осель.

Так, на черговому засіданні члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», який діє при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено заняття зі створення декоративного великоднього вінка.

За приємною бесідою, в теплій дружній атмосфері, члени клубу власноруч виготовили вироби, які наповнять будинки приємними ароматами весни та свіжості.

Великдень у клубі «ВОЛДІС»

Опубліковано: 13 квітня 2017 року