Увага! Посилення снігопаду!!!

Увага!

Шановні мешканці!  У зв’язку з посилення снігопаду який за прогнозом, може продовжуватися протягом доби, та з метою забезпечення умов для розчистки території міста від снігу, звертаємось до вас із проханням:

- не залишати автомобілі і інший транспорт на проїзних частинах вулиць і тротуарів;

- по можливості, обмежити використання транспорту;

- керівникам суб’єктів господарювання та власникам приватних будинків вжити негайних заходів з розчистки прилеглої території від снігу;

- мешканцям міста надати посильну допомогу працівникам комунальних служб у розчистці від снігу території міста.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту міста  інформує мешканців про те, що рішенням комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території міста Біла Церква на осінньо-зимовий період 2018-2019 року розгорнуті та діють стаціонарні пункти обігріву за наступними адресами:

№ з.п

Назва організації

1

Білоцерківська міська організація

ТОВ Червоного Христа

Вул. Турчанінова, 1.

2

Релігійна установа

«Церква Євангельських християн баптистів «Воскресіння», пастор Губатий Степан Левкович

Вул. Шолом – Алейхема, 13.

3

Білоцерківський міський територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Вул. Шевченко,69.

4

Білоцерківський районний територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Вул. Тімірязєва,12а.

5

Євангельська Християнська церква «Слово Життя», пастор Михальов Андрій Олександрович

Вул. Привокзальна (біля маршруток автобусів на м. Сквира)

6

Реабілітаційний центр для алко-наркозалежних «Вихід»

Гайок,209

7

Соціальний відділ Білоцерківської Єпархії

Соборна площа.

8

Свято-Серафимівський чоловічий монастир

Соборна площа.

9

Приймальне відділення міської лікарні № 1 (КНП БМР)

Вул. Ярослава Мудрого, 49.

10

Приймальне відділення міської лікарні № 2 (КНП БМР)

Вул. Семашко, 9.

11