У видатного земляка Володимира Іванціва - День народження

Володимир Опанасович Іванців – поет, перекладач, редактор, просвітитель, член Національної спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії ім.І.Нечуя-Левицького, член «Золотого фонду» Білої Церкви.

Людина, яка багатьма гранями своєї духовності, таланту, патріотизму зігріває наші серця. Безкомпромісний, чесний, принциповий, завжди ставить  громадські інтереси у пріоритет. Протягом усього свого творчого шляху Володимир Опанасович пропагує  світлу місію популяризації літератури та українства.

Вітаємо Володимира Опанасовича з Днем народження!

Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, злагоди, гарного настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності.

30 жовтня за дорученням міського голови Геннадія Дикого з Днем народження іменинника привітала начальник відділу культури і туризму Юлія Ковальська.  Найтепліші вітання іменинник також отримав і від начальника управління освіти і науки Юрія Петрика.

Відділ культури і туризму міської ради

Опубліковано: 31 жовтня 2017 року