У «шахових баталіях» визначилася найсильніша команда школярів

Справжні «шахові баталії» розгорнулися в приміщенні шахово-шашкового клубу ДЮСШ «Юність» в День Соборності України. 22- 23 січня 2020 року школярі міста Білої Церкви виборювали звання Чемпіона на шахових дошках. Рівень підготовки учасників з кожним роком покращується.  Майже дев’яносто шахістів, учнів закладів загальної середньої освіти, від 7 до 17 років протягом двох днів проводили свої «шахові баталії».

Допомагали їм досвідчені судді, тренери-викладачі відділення шахів ДЮСШ «Юність» на чолі зі старшим тренером-викладачем Володимиром Вікторовичем Шушкевичем та вчителі фізичного виховання закладів загальної середньої освіти міста.

Після напружених днів змагань перше місце виборола команда БВНО «Ліцей-МАН» у складі: Дзюби Максима, Штики Олексія, Кияниці Павла, Добронравіної Наталії. Вчитель фізичного виховання Лариса Пєскова.

На другу сходинку п’єдесталу піднялася команда Гімназії №2, яку представляли - Яремчук Тарас, Глотов Єгор, Коржанов Даніїл, Ліченко Олена. Вчитель фізичного виховання Олена Дубовик.

Бронзові нагороди дістались БЦ СЗОШ №9 в складі: Пузей Миколі, Кучеренко Андрію, Ратушному Артему, Коломієць Анастасії. Вчитель фізичного виховання Богдан Козак.

Традиційні лідери змагань учні колегіуму та Першої Білоцерківської гімназії посіли четверте та п’яте місце.

Переможці та призери отримали медалі, дипломи та кубки.

Бажаємо подальших  успіхів нашим учасникам змагань.

За інформацією ДЮСШ «Юність»

У «шахових баталіях» визначилася найсильніша команда школярів

Опубліковано: 24 січня 2020 року