У Білій Церкві відбувся виїзний прийом громадян з питань щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги

29 травня на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Білоцерківському районі Київської області було проведено виїзний прийом громадян з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м.Біла Церква.

До представників органів управління юстиції присутні зверталися з такими питаннями: порядок перерахунку пенсії, порядок спадкування земельних паїв, права та обов’язки опікуна та ін..

Під час прийому присутні були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО» та отримали інформаційні роз’яснення з питань порядку безоплатної передачі земельних ділянок, як зареєструвати право власності на земельну ділянку, порядок укладання та розірвання договорів оренди земельної ділянки. Усі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети на тему проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Крім того, під час проведення заходу присутні обговорили такі питання: порядок надання первинної правової допомоги, порядок стягнення та розмір аліментів, відповідно до змін чинного законодавства, укладання шлюбу у скорочені строки «Реєстрація шлюбу за 24 години», отримання свідоцтва про народження та реєстрація місця проживання у пологових будинках, порядок виходу на пенсію та її перерахунку.

У заході взяли участь: керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, начальник Білоцерківського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Оксана Савченко,  завідуюча Білоцерківською районною державною нотаріальною конторою - Інна Карпусь, заступник начальника Білоцерківського міського відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Марина Загвоздткіна, директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик, заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Олена Голуб, представники профільних відділів Білоцерківської міської ради.

Опубліковано: 29 травня 2018 року