У Білій Церкві відбувся «Різдвяний вернісаж»

20 грудня у Білій Церкві відбулося відкриття виставки робіт декоративно-вжиткового мистецтва «Різдвяний вернісаж».

Виставку  створили більше 60-ти майстрів традиційних народних ремесел, які представили: гончарні вироби, вишивку, картини на бересті, петриківський розпис, батик, ляльки-мотанки, обереги, різьбу по дереву, валяння, флористику, коренепластику та ще багато цікавого.

Під час заходу для присутніх виконували колядки та щедрівки фольклорно-етнографічний ансамбль «Діброва».

Переглядаючи виставку, можна набратися ідей, адже наближаються свята, і кожен прагне прикрасити свою оселю оригінально й вишукано. Також експозиція надихає  на створення власних новорічно-різдвяних шедеврів.

Виставка функціонуватиме до 20 січня 2019 року щодня, крім суботи,  з 10.00 до 18.00. Адреса виставкової зали бібліотеки №8: вул.Леваневського, 55. Поспішайте відвідати цей чудовий казковий вернісаж!

У заході взяли участь художники міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

У Білій Церкві відбувся «Різдвяний вернісаж»

Опубліковано: 20 грудня 2018 року