У Білій Церкві відбулася загальноміська акція «Чистий берег»

10 квітня в Білій Церкві відбулася загальноміська акція «Чистий берег», під час якої було прибрано сміття, скошений очерет на прибережних смугах річки Рось в межах вулиць Шевченко – Заярська, вул. Водопійна-Партизанська, Запорізька – провулок Гірний та від дерев’яного моста до острова «Дитинство».

В акції взяли участь близько 600 осіб – це студенти 9 вищих навчальних закладів, вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, працівники регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, товариства з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та члени Білоцерківської організації Українського товариства охорони природи, а також громадськість міста.

Акцію «Чистий берег» було проведено відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2019 року № 149 «Про проведення весняного двомісячника санітарного очищення, озеленення і благоустрою міста Біла Церква та природоохоронних заходів до Дня довкілля».

У Білій Церкві відбулася загальноміська акція «Чистий берег»

Опубліковано: 10 квітня 2019 року