У Білій Церкві привітали працівників соціальної сфери Київщини

02 листопада в Білій Церкві відбулися обласні урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Це свято, згідно з Указом Президента від 13 квітня 1999 року, відзначається в Україні в першу неділю листопада і є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Під час урочистостей з вітальним словом до присутніх звернувся голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган:

«Це свято стосується особливих людей, які не дають нашій країні вибухнути, які на сто відсотків зберігають мир, стабільність і спокій у нашій державі, адже виконують найважливішу функцію – допомагають тим, хто без цієї допомоги просто не виживе. Соціальні працівники – це військо добра, воїни світла… Саме завдяки роботі соціальної сфери кожного дня країна звільняється від певних пережитків, які нас гальмували десятиліттями. Саме соціальна сфера є фундаментом будь-якої реформи, і саме тому держава сьогодні твердо здійснює курс перетворень, точно значи, що тих, хто може постраждати, захистить соціальна сфера».

Олександр Горган наголосив, що в соціальній сфері Київщини працює понад 10 тис. осіб, і їхніми послугами користується кожен другий житель столичної області, загальна кількість населення якої становить близько 2 млн осіб.

Під час урочистостей кращі працівники соціальної сфери Київщини були відзначені почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації – за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

Подарунком для всіх присутніх стали виступи артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, а також переможниці телевізійного шоу «Україна має талант. Діти» Вероніки Морської.

У заході взяли участь: міський голова Геннадій Дикий, депутат Київської обласної ради Наталія Бігарі, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

У Білій Церкві привітали працівників соціальної сфери Київщини

Опубліковано: 02 листопада 2017 року