У Білій Церкві обговорили встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

У п’ятницю, 12 травня, відбулося засідання «круглого столу» щодо питання місцевих податків і зборів на 2018 рік, яке провела заступник міського голови Інна Новогребельська.

Відповідний проект регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Білій Церкві на 2018 рік» було оприлюднене на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів, а також у місцевих друкованих ЗМІ.

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Біла Церква, відповідно до п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зокрема, проектом рішення пропонується встановити на території  міста Біла Церква такі види податків, як:

1. податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

2. земельний податок;