У Білій Церкві лунали «Веселі нотки»

Кожна дитина – неповторна особистість. Усвідомлюючи це, педагоги дошкільних навчальних закладів прагнуть максимально розвинути закладені природою здібності малюків. Важливим завданням наставників дошкільнят є всебічна підтримка активності дитини, своєчасне виявлення ранньої обдарованості, створення умов для розвитку творчих обдарувань.

Доказом результативності цієї кропіткої роботи стало проведення традиційного фестивалю дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів «Веселі нотки», організованого управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради. У фестивалі взяли участь діти віком від 3 до 6 років із 36 дошкільних закладів міста.

Діти мали можливість проявити свої здібності на сцені. Навіть найменші конкурсанти гідно проявили себе. Їх яскраво сяючі очі принесли глядачам безліч позитивних емоцій.

Основною метою фестивалю було виявлення творчої обдарованості серед дітей дошкільного віку; удосконалення майстерності музичних керівників дошкільних навчальних закладів; популяризація творчості українських композиторів, авторської дитячої пісні.

На фестивалі малеча мала можливість продемонструвати свої здібності в номінаціях: «Пісенні  композиції»; «Хореографія»; «Дитяче оркестрування»; «Художнє читання».

Протягом декількох місяців у дошкільних закладах міста відбувалися відбіркові тури фестивалю.

5-6 квітня 2017 року в актовій залі Білоцерківської спе­ціа­­лізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка відбувся заключний концерт учасників Міського фестивалю дитячої творчості «Веселі нотки».

Кращі з кращих, а це близько 350 юних талантів, подарували радість всім присутнім у залі.

На фестивалі також були присутні поважні гості: Настіна О. І. – заступник міського голови; Петрик Ю. Ф. – начальник управління освіти і науки, депутат Білоцерківської міської ради.

У Білій Церкві лунали «Веселі нотки»

Опубліковано: 06 квітня 2017 року