Свято останнього дзвоника в 11-х класах

03 травня  в м.Біла Церква  відбулося свято останнього дзвоника в  11-х класах загальноосвітніх закладів міста.

В системі освіти Білої Церкви налічується 25 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 19 228 учнів.

У цьому навчальному році 1947 випускників одержать атестати про повну загальну середню освіту.

З нагоди свята останнього дзвоника в  11-х класах загальноосвітні заклади міста відвідали та привітали випускників  міський голова В.Савчук, депутат Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради І.Шилов, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальник управління у справах сім’ї та молоді Київської обласної державної адміністрації М. Вітер, начальники управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 03 травня 2012 року