Звітний концерт муніципального духового оркестру

27 квітня в м. Біла Церква відбувся звітний концерт муніципального духового оркестру (художній керівник -Ю.Павленко).

Виступаючи перед присутніми міський голова В.Савчук відмітив високу професійність колективу ,висловив слова вдячності. оркестру за внесок у культурно-мистецький розвиток Білої Церкви. Зазначив, що завдяки діяльності оркестру виявляються, підтримуються та розвиваються молоді таланти міста, які в майбутньому плекатимуть культурний та духовний розвиток держави.

Ряду представників  творчого колективу були вручені  грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

В зустрічі взяли начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон ,  представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 29 квітня 2012 року