Святкування Дня захисника України у Білій Церкві

14 жовтня в Парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка було проведено "Патріот-фест" у рамках святкування Дня захисника України. Під час фестивалю вихованці "Дивосвіту" та школи мистецтв №1 продемонстрували концертну програму: вокальні та танцювальні номери, гру на музичних інструментах. Також було проведено нагородження переможців конкурсу малюнку "Козацькому роду нема переводу" на призи Білоцерківського осередку Товариства Червоного Хреста України (учасники - діти демобілізованих військовослужбовців). Конкурс було організовано Білоцерківською міською Службою підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей (начальник - Дмитро Яценко).

Переможцями стали:

- в категорії "Молодша група" номінація "Найкращий малюнок" - Іван Везель,

1 місце - Анна Багато та Крістіна Домарєва,

2 місце - Дарья Корнієнко,

3 місце - Іван Драпатий.

- в категорії "Середня група" номінація "Найкращий малюнок" - Анна Балабуха,

1 місце - Єлізавета Федоренко,

2 місце - Анастасія Городенка,

3 місце - Мирослав Охріменко.

- в категорії "Старша група" номінація "Найкращий малюнок" - В'ячеслав Пеньков,

1 місце - Анна Фомівка та Софія Наумов,

2 місце - Мар'ян Мар'янський,

3 місце - Марія Думущі.

- в категорії "Наймолодша учасниця" - Аріна Геник.

Білоцерківською волонтерською групою та ТМ "Чудова марка" було організовано благодійний обід для всіх бажаючих.

У заході взяли участь міський голова Геннадій Дикий, представники відділу сім'ї та молоді міської ради, вихованці центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання "Дивосвіт" та Білоцерківської школи мистецтв №1, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Святкування Дня захисника України у Білій Церкві

Опубліковано: 15 жовтня 2017 року