Спостережна комісія розглянула умови тримання засуджених осіб у виправній колонії № 35

10 січня голова спостережної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий провів засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

У засіданні взяли участь:

- Наталія Матяш – член спостережної комісії, заступник директора Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості;

- Галина Кожедуб – член спостережної комісії, голова Білоцерківської міської організації Товариство Червоного Хреста України;

- Вікторія Сап’ян – член спостережної комісії, провідний юрисконсульт Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- Віктор Дрон – голова Білоцерківського міського відділення Української Асоціації звільнених у запас кадрових військовослужбовців;

- Людмила Єгорова – голова Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація пенсіонерів»;

- Віктор Шатунов – голова правління Білоцерківської міської громадської організації «Центр мистецтв і духовної культури «Образ»;

- начальник дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської – Приходько А.Ю.

Під час засідання спостережної комісії, з інформацією щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах Білоцерківської виправної колонії №35 виступив Приходько А.Ю. Відповідно до законодавства України, зміни передбачають збільшення обсягу встановлених обмежень і більш суворі умови тримання для осіб, які порушили встановлений режим. У цьому випадку мова йде про трьох осіб, вчинені порушення якими перед цим розглядалися на засіданні адмінкомісії. В ході детального обговорення цієї інформації, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий поставив ряд запитань доповідачу, пов’язаних з відбуванням покарань засудженими особами саме у виправній  колонії, яка розташована на території Білої Церкви.

На засіданні також виступив голова правління Білоцерківської міської громадської організації «Центр мистецтв і духовної культури» Віктор Шатунов. Він висловив пропозиції щодо забезпечення диференційованого підходу у розміщенні засуджених осіб  у колонії, враховуючи їхні права на свободу віросповідання. Дані пропозиції були взяті до уваги.

Секретар спостережної комісії Віктор Клочан надав її членам для ознайомлення та  опрацювання план роботи спостережної комісії на 2018 рік. Після детального обговорення даний план було затверджено.

Підводячи підсумки, голова спостережної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради  Сергій Постівий поставив завдання членам комісії на наступний місяць.

Опубліковано: 10 січня 2018 року