Соціальна допомога громадянам при підвищенні тарифів

Основні умови отримання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг (централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та газопостачання) домогосподарствами з невисоким рівнем доходів:

Право на отримання компенсації матимуть сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення (діти віком до 6 років - 1032 грн.; діти віком від 6 до 18 років - 1286 грн.;  працездатні особи – 1218 грн.; особи, які втратили працездатність – 949 грн.) розраховується як  різниця між розміром плати за послуги (у межах норм споживання) до та після підвищення тарифів. При цьому застосовується норма  користування загальною  площею житла та норми споживання комунальних послуг, з урахуванням яких призначається субсидія.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАХОДИ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН ТА ТАРИФІВ НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ ТА ТЕПЛО НА САЙТІ МІНСОЦПОЛІТИКИ:

Прес-служба Київської облдержадміністрації

Опубліковано: 12 червня 2014 року