Скажи «НІ» раку молочної залози

17 жовтня у Білій Церкві відбулася Третя хода білоцерківських жінок проти раку молочної залози, ініціатором якої  виступила Білоцерківська міська громадська організація «Вікторія» (голова – Ніна Скоробагатько). Захід відбувся традиційно у рамках відзначення щорічного місяця боротьби із раком молочної залози – жовтня, який був проголошений таким Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1993 році.

Від імені міського голови Геннадія Дикого до присутніх звернулася його заступник Катерина Литвиненко, яка наголосила, що ця проблема стосується кожної жінки, і міською владою вживається низка заходів щодо підтримки людей, які мають онкозахворювання, діє міська програма «Турбота» тощо, а жінкам побажала здоров’я, наснаги та благополуччя.

До присутніх також звернулися депутати Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, Ігор Гейло; голова Білоцерківської районної державної адміністрації, депутат Білоцерківської міської ради Геннадій Джегур, який передав Білоцерківському онкологічному диспансеру сертифікат на придбання необхідного обладнання; заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук; головний лікар Білоцерківського онкологічного диспансеру Ярослав Колесник та ін.

Благочинний Білоцерківського району, настоятель церкви Покрова Божої Матері української православної церкви Київського патріархату Микола Гопайнич побажав присутнім сили духу і підтримки Всевишнього у боротьбі з недугами, а також передав громадській організації «Вікторія» символічний подарунок – ікону Богородиці.

Під час заходу наголосили, що жінка – це основа родини, тому саме жінкам варто уважно ставитися до свого здоров’я, а чоловікам – всіляко сприяти цьому, і в разі виникнення підозри щодо наявності захворювання вчасно звертатися до лікаря.

Свої творчі дарунки під час презентували: учениця Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія» Вероніка Морська та учениця Білоцерківської спеціалізованої школи №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Яна Паюнова, зведена коробка барабанщиць у складі вихованок Гімназії №2 м.Біла Церква.

У заході також взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради Юрій Кошляк, Олександр Даліба, Юрій Балас, начальник управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Денис Яблонський, представники учнівської молоді, громадськості, духовенства, журналісти місцевих ЗМІ.

Скажи «НІ» раку молочної залози

Опубліковано: 17 жовтня 2018 року