Сімейні справи

16 травня 2018 року, 14:48
Поділитися

15 травня, за багаторічною традицією, Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служба у справах дітей Білоцерківської міської ради урочисто привітали членів прийомних сімей та патронатних вихователів м. Біла Церква з Міжнародним Днем сім'ї.

 

Святкові привітання та щирі слова подяки, сердечні побажання та приємні подарунки, солодощі та квіти зробили цей день насправді яскравим та незабутнім для всіх учасників урочистостей. Невимушена атмосфера спілкування безпосередньо в оселях прийомних сімей спонукала до відвертого обговорення питань, які є важливими для прийомних батьків та патронатних вихователів. Діти ж мали нагоду із насолодою продемонструвати власні успіхи та здобутки і розповісти зацікавленим дорослим про свої плани та мрії.

 

Наразі, державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому розвиток альтернативних форм сімейного виховання, таких як дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї та патронат над дитиною набуває особливого значення. Такий підхід ґрунтується на глибокому розумінні того, що саме сімейне оточення дає дитині змогу сформуватися гармонійною особистістю, яка повністю соціалізована у суспільстві та має правильну модель сім'ї.

 

На сьогодні в місті функціонує шість прийомних сімей, які знаходяться під постійним соціальним супроводженням Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти якого професійно допомагають прийомним батькам вирішувати соціальні, юридичні та психологічні питання, які постають в процесі виховання дітей. Крім цього, при службі у справах дітей Білоцерківської міської ради успішно функціонує сім’я патронатних вихователів, яка тимчасово опікується дітьми з сімей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Сімейні справи