Щоб забезпечити якісніше очищення питної води

07 грудня в м.Біла Церва відбулося урочисте відкриття фільтрувальної станції після реконструкції на водоочисних спорудах ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

 

Реконструкція здійснювалася у рамках реалізації Інвестиційних програм підприємства 2015-2017 років, схвалених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Під час урочистого відкриття фільтрувальної станції, фінансовий директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Тетяна Бойко зазначила, що для підприємства це визначна подія. Завершено масштабну реконструкцію, що дозволить підвищити якість питної води, яка подається в місто.

 

Присутні гості, серед яких міський голова Геннадій Дикий, депутати Білоцерківської міської ради та представники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, оглянули реконструйоване приміщення та ознайомилися з новою технологією та матеріалами, які тепер будуть використовуватися в очистці води.

 

«Всі водоканали, в тому числі і ми, хочемо покращувати якість води. Тому, протягом останніх років ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» здійснювало ряд заходів серед яких заміна водопровідних мереж та обладнання, будівництво насосних станцій тощо. ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» при виконанні реконструкції цього об’єкту одним із перших в Україні застосувало технологію полімер-бетонної дренажно-розподільчої системи у швидких фільтрах водопровідних очисних споруд м.Біла Церква. Це дозволить у декілька разів підвищити якість очистки води за рахунок збільшення часу для відстоювання води та кращого осідання органіки. Крім того, нова технологія дозволить значно заощаджувати витрати води для обслуговування дренажної системи. За попередніми розрахунками окупність проекту – 18 місяців», - зазначив технічний директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Олексій Пахольчук.

 

Під час заходу присутніх поінформували про подальші плани ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», а також  показали третю чергу фільтрувальної станцій, яка також потребує реконструкції, для того, щоб на власні очі пересвідчитися, в якому стані була друга черга до реконструкції.

Щоб забезпечити якісніше очищення питної води


Опубліковано: 08 грудня 2017 року
Поділитися