Шановні журналісти!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

Саме на ЗМІ та на свободу слова завжди опиралося демократичне суспільство.

Не залежно від того, в якій з галузей масової інформації Ви себе реалізовуєте:  чи то телебачення, чи то радіомовлення, чи друковані видання, чи інтернет видання, пам’ятайте – саме Вашими очима місцеві мешканці дивляться на всі події, які відбуваються у місті.

Ви маєте усвідомлювати свою відповідальність перед громадою за правдивість і точність інформації. Також Ви маєте розуміти важливість Вашої роботи для контролю влади, бо саме завдяки Вам суспільство знає, що роблять ті, кому довірили управління. Ви маєте пишатися тим, що є основною ланкою зворотнього зв’язку між владою і громадою.

Як міський голова, я буду докладати всих зусиль для захисту свободи слова і розвитку незалежних ЗМІ.

Я хочу побажати Вам натхнення, успішної реалізації Ваших  професійних планів, творчих здобутків, щастя, здоров’я та миру!

Зі святом!

З повагою                                                                                                             Геннадій Дикий

міський голова

Опубліковано: 06 червня 2017 року