Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Сьогодні відзначається ваше професійне свято!

Наділяти  владними повноваженнями обраних народом  представників - давня традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі, вибір вільних громадян.

Це професійне свято всіх, хто працює у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу і, у співпраці з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями, реалізовуватимуть той високий потенціал, який має Біла Церква. Можливо ваша кропітка робота іноді й не помітна, але щоденний внесок кожного з вас – цеглина, з якої вибудовується міцний фундамент  для належного функціонування та життєдіяльності всього міста.

Бажаю усім терпіння, твердості духу та упевненості у власних силах! Щастя вам, добробуту та мирного сьогодення!

З повагою

міський голова                                                                           Геннадій Дикий

Опубліковано: 07 грудня 2017 року