Шановні працівники медичної галузі!
Я радий привітати Вас із Вашим професійним святом.
Ви є представниками найгуманнішої в світі професії. Бути лікарем - це покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу є основними принципами Вашої роботи.
Переконаний, що знання, багатий професійний досвід і прагнення до змін кожного з вас допоможуть нам у складних процесах реформування медичної галузі в місті.
Я впевнений, що кращі традиції української медичної еліти - лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професіоналізм - будуть тільки примножуватись та слугувати на благо мешканців Білої Церкви.
Щиро хочу побажати Вам міцного здоров'я і благополуччя, так необхідних у Вашій нелегкій та благородній справі, наснаги та невичерпних життєвих сил!
Нехай здійснюються ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!
З повагою
Міський голова Геннадій Дикий