Ремонт дорожнього покриття вулиць міста триває

20 липня відбулася традиційна прес-конференція міського голови Геннадія Дикого для представників міських ЗМІ, в ході якої він поінформував про низку заходів, які здійснює  міська влада.

Розпочав прес-конференцію міський голова з інформації про ремонт дорожнього покриття вулиць та прибудинкових територій. Дані заходи мають як капітальний,  так і  поточний характер.   Зокрема, він зупинився на тих об’єктах , де  вже були проведені відповідні роботи та ще плануються.

Слід зазначити, що  станом  на 20 липня ц.р. виконано капітальний  ремонт доріг  на площі 19 289 кв.м. ( по вул.Уласа Самчука, вул. Перша Піщана, вул.Героїв Чорнобиля, вул. Січневого прориву, вул.Річкова, вул.Ротецька, пров. Зелений, 1-й провулок Проф. Голуба,   вул. Мельника, вул. Васильківська, вул. Базарна, пров. 1-й ,3-й Січових стрільців).

Проводяться роботи по бул. Олександрійський. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та, після отримання декларацій на початок робіт, буде виконано ремонт вул. Заводська.

Також  виконано ремонт прибудинкових територій  (5990кв.м.). А саме:  вул.Леваневського, 28, 28а, В.Стуса, 50,52, вул. Коновальця буд.29,31,8, вул.Привокзальна, 4, 6,  вул. Мельника 26а,32а,32б,  вул.О.Гончара ,10,18,20,  вул.А.Шептицького ,70, вул.Некрасова, 46.

Проводяться роботи по вул.Гайок, 5,6, вул.  Леваневського, 26. Заключено договори на виконання робіт у липні ц.р. за адресами : вул.Некрасова,99, бул.Олександрійський 113,125,137, пров. Грузинський,15, вул. Леваневського, 26, вул. Рибна, 8, вул. Павліченко, 20, 20б, 22, 26,28,32,34,38,40.

Заключено договори та розпочато роботи  з облаштування тротуарної плитки (вул.Г.Чорнобиля, вул.Логінова, вул.Л.Курбаса) та асфальтового покриття тротуарів (вул. Турчанінова, пров. Грузинський, вул.Леваневського).

Також заключено договори на виконання робіт з ремонту зливової каналізації на вулицях  Б.Хмельницького, пров. 1-й Водопійний, розпочато ремонтні роботи по вул. Леваневського, 65.

«Під час проектування по облаштуванню асфальтного покриття, при  необхідності, передбачається й  комплекс робіт по ремонту дощової каналізації. Наприклад, так було зроблено  на прибудинковій території  по вул. Некрасова, 46», - зазначив міський голова.

Управлінням житлово-комунального господарства міської ради також було  виконано роботи з відновлення більше 1200 кв.м. асфальтобетонного покриття (поточний ремонт).

Так,  проведено роботи з ремонту покриття, тротуарів, заміни бортових каменів – на вул. Комендантська,  вул.Лесі Українки,  вул..Новосельська; зараз  проводиться ремонт дорожнього покриття на вул. Докучаєва, вул. Залузька, вул. Ярмаркова, вул. Гоголя, пров. Залізничний.

Наразі ще проводяться такі роботи: ремонт тротуару по вул. Дружби; доріг по вул. Шкільна, Раскової ; підняття рівня оглядових колодязів по вул.  Київська, вул.І. Мазепи  Сквирське шосе.

Геннадій Дикий  зазначив, що якість проведення даних ремонтних робіт він особисто тримає на контролі. Було залучено незалежну лабораторію, для проведення експертизи асфальтного покриття. Результати експертизи показали належну якість робіт.

Крім того, міський голова наголосив, що безпека руху є одним із пріоритетів міської влади, тому, після завершення ремонту асфальтного покриття доріг,  планується нанесення дорожньої розмітки, смуг  напрямків руху та пішохідних переходів, а також  до 01 вересня ц.р. буде додатково встановлено п’ять нових світлофорів та реконструйовано сім діючих світлофорних об’єктів.

Опубліковано: 20 липня 2016 року