Привітання родин із подвійним щастям

22 жовтня у Білій Церкві відбулося традиційне привітання родин у яких народилися двійнята.

У період із липня до жовтня ц.р. на світ з’явилося 10 пар двійнят (12 дівчаток та 8 хлопчиків). Саме ці родини цього дня за дорученням міського голови Геннадія Дикого привітала його заступник Катерина Литвиненко: «Народження двійнят – це подвійне щастя у сім’ї. Я бажаю вам мужності пережити увесь клопіт, який траплятиметься на вашому шляху та виховати справжніх білоцерківських патріотів!»

Варто зазначити, що значна підтримка родин міста реалізовується завдяки комплексній міській цільовій Програмі  сприяння соціального становлення та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, ініціатором  та головним розпорядником якої є управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради. Дана програма також передбачає допомогу родинам в яких народилися двійні.  Із початку року у рамках цієї програми таку матеріальну підтримку отримали  20  родин міста,  в яких народилися двійні.

У ході заходу Катерина Литвиненко вручила подяки виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, квіти та візочки призначені для двійнят, таким родинам:

- Юрію та Олені Фірсовим (хлопчик/хлопчик);

- Івану та Ользі Єрмаковим (дівчинка/дівчинка);

- Євгенію та Тетяні Козловським (дівчинка/дівчинка);

- Антону та Надії Сергієнкам (хлопчик/хлопчик);

- Андрію та Тетяні Кравченкам (дівчинка/дівчинка);

- Олександру Скриньці та Вероніці Ярмоленко (хлопчик/хлопчик);

- Андрію та Олені Облещукам  (хлопчик/дівчинка);

- Руслану Михайлюку та Ларисі Будовій (дівчинка/дівчинка);

- Руслану та Олені Туліветровим (дівчинка/дівчинка);

- Сергію та Вікторії Комаровським (хлопчик/дівчинка).

Вітаємо усі щасливі родини та бажаємо подвійного здоров’я вам та діточкам!

У заході взяли участь: начальник управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, журналісти місцевих ЗМІ.

Привітання родин із подвійним щастям

Опубліковано: 22 жовтня 2019 року