Проведено жеребкування серед команд-учасників VI турніру з футболу ім. Андрія Гусіна

13 квітня у БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулося жеребкування серед збірних команд-учасників загальноміського турніру з футболу RM CUP VI ім. Андрія Гусіна, який проводиться серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів м.Біла Церква.

Організатори турніру – фонд «Рух Молоді» Володимира Полочанінова та Анатолія Тимощука. Змагання відбуваються за підтримки Білоцерківської міської ради.

Цьогоріч у турнірі візьмуть участь 22 команди.

Жеребкування проводили: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Борис Смуток, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий.

У заході взяли участь представники команд – учні загальноосвітніх закладів міста, педагоги, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 16 квітня 2018 року