Про зміни в депутатському корпусі

26 січня відбулось засідання двадцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком сесійного засідання міський голова зачитав  заяви депутатської фракції Білоцерківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» про переобрання голови фракції, головою обрано – Олега Музальова та депутатської фракції  Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода» про обрання головою  фракції - Володимира Панасова.

Міський голова також ознайомив присутніх із постановами Білоцерківської міської виборчої комісії Київської області № 163 та №164 від 21.01.2017р. «Про визнання обраним депутатом наступного за черговістю  кандидата в депутати в багатомандатному виборчому окрузі від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в м.Біла Церква Київської області» та «Про реєстрацію депутата Білоцерківської міської ради Київської області», якими визнано обраним та зареєстровано депутатом – Сергія Грисюка.

Сергйю Грисюк склав присягу депутата, а міський голова вручив йому депутатське посвідчення.

Опубліковано: 27 січня 2017 року