Подяки за зразкове виконання службових обов’язків під час надзвичайної ситуації

Перед початком засідання 55 сесії секретар Білоцерківської міської ради міської ради Володимир Вовкотруб вручив ряд подяк міської ради та її виконавчого комітету представникам пожежно-рятувального та аварійно-рятувального загонів, а також працівникам КП БМР «Муніципальна варта».

За активну громадянську позицію, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та безпосередню участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в результаті вибуху у багатоквартирному будинку, що на пров. Грузинський, 23, були відзначені:

• представники Державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області:

- Тимофій Вишня – головний майстер-сержант служби цивільного захисту, командир відділення 3 ДПРЧ;

- Ярослав Бровченко – сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 3 ДПРЧ;

- Євген Коломієць капітан служби цивільного захисту, начальник караулу 4 ДПРЧ;

- Юрій Пушкевич сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник 4 ДПРЧ

- Василь Дрібко – капітан служби цивільного захисту, начальник караулу 1 ДПРЧ.

• представники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області:

- В’ячеслав Кириленко – сержант служби цивільного захисту, начальник відділення – начальник електростанції відділення енергозабезпечення інженерної групи;

- Роман Трущенко – сержант служби цивільного захисту, кухар-рятувальник рятувального відділення групи рятувальних робіт;

- Вадим Коляда рядовий служби цивільного захисту, начальник відділення – водій відділення життєзабезпечення групи рятувальних робіт.

• працівники КП БМР «Муніципальна варта»:

- Владислав Рашков – інспектор з благоустрою відділу контролю за благоустроєм КП БМР «Муніципальна варта»;

- Владислав Мелашенко – інспектор з благоустрою відділу контролю за благоустроєм КП БМР «Муніципальна варта».

Тож вітаємо із заслуженими нагородами! Дякуємо за вашу мужність та професіоналізм!

Подяки за зразкове виконання службових обов’язків під час надзвичайної ситуації

Опубліковано: 25 квітня 2024 року