Пленарне засідання сорок третьої сесії Білоцерківської міської ради

20 червня відбулось пленарне засідання сорок третьої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали депутатські запити Я.Яременка, Л.Дригало (фракція Народної партії) та В.Ямкового (фракція Народної партії).

Під час сесійного засідання було внесено зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від  25.12.2012р. № 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 рік».

Депутати міської ради  прийняли рішення про організацію надання житлово-комунальних послуг у м.Біла Церква., визначили  виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житловому фонді  комунальної власності  територіальної громади м.Біла Церква, затвердили договір на господарське відання складовими Єдиної  газотранспортної системи України.

На сесійному засіданні депутати міської ради також внесли зміни до рішення міської ради від 28.03.2013р. №  943-40-VI «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква», затвердили новий склад Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді та розглянули ряд земельних, майнових  та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Відповідно до протокольного доручення начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов доповів щодо функціонування муфельної печі в міській лікарні №2.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  С.Беркут, М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»),  Л.Дригало (фракція Народної партії),   О.Марченко, В. Хмельницький  (фракція ВО «Свобода»), заступник міського голови В.Гнатюк,  заступник начальника Білоцерківської ОДПІ А.Васецький.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников,  начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міжрайонного відділу Управління СБУ в м. Києві і Київській області Р.Шульжук,  перший заступник прокурора м. Біла Церква С.Турчин, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ міста.

Опубліковано: 20 червня 2013 року