Пленарне засідання п’ятдесятої сесії Білоцерківської міської ради

13 грудня відбулось пленарне засідання п’ятдесятої  сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому було розглянуто питання, яке винесено на розгляд сесії міської ради.

Під час сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до  рішення міської  ради  від  25.12. 2012р.№ 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 р.», які пов’язані із надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ та ін.

Також депутати прийняли звернення до Міністра фінансів України Ю.Колобова щодо сприяння у вирішенні питання погашення заборгованості Державного бюджету комунальному підприємству  Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» за перевезення пільгових категорій пасажирів.

В обговоренні питань взяв участь депутати міської ради  М.Бондаренко(фракція ВО «Батьківщина»).

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников,  перший заступник прокурора м.Біла Церква С.Турчин,  представники  місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 13 грудня 2013 року