Підсумки чемпіонату м.Біла Церква з футзалу

05 лютого   завершився чемпіонат м.Біла Церква з футзалу, який  проходив майже два місяці, протягом вихідних, у спортивному залі КЗ БМР ДЮСШ№1, а учасниками  цих змагань було 17 аматорських команд. Цього дня відбулись ігри останнього туру та підведення підсумків.

Цікавою і напруженою   видалась остання гра між командами  «Яблунівка - Рух молоді»  та   «Граніт», адже від  її результату,  зокрема для  першої команди, вирішувалась доля   володаря чемпіонського титулу  серед команд  вищої ліги. У підсумку  фортуна була на стороні  команди «Граніт», яка з рахунком 4:6 здобула перемогу над суперником  і  дала можливість команді «Сіт»  очолити турнірну таблицю й отримати звання чемпіона, а  команда   «Яблунівка-Рух молоді» стала володарем срібних нагород. Третє місце посіла команда «Френдс-2».

Серед команд першої ліги чемпіонату трійка кращих визначилась у такому складі:

1 місце - команда «Контракт»

2 місце - команда «Рось»

3 місце  - команда «Авторитейл»

Пам’ятними призами були відзначені кращі футболісти:
- серед гравців вищої ліги:
«Кращий воротар» – Скворцов Дмитро (ЯБЛУНІВКА-РУХ МОЛОДІ)
«Кращий захисник» – Лиховітько Віктор (СІТ)
«Кращий бомбардир»– Войтенко Євген (ФРЕНДС-2)
«Кращий гравець» – Бичков Олександр (ЯБЛУНІВКА-РУХ МОЛОДІ)

- серед гравців першої ліги:

«Кращий воротар»– Тупчій Андрій (ФРЕНДС-4)
«Кращий захисник» – Щербина Володимир (РОСЬ)
«Кращий бомбардир»– Піддубняк Олексій (КОНТРАКТ)
«Кращий гравець» – Джебладзе Тимур (АВТОРИТЕЙЛ)

Із заслуженими нагородами футболістів привітав та побажав їм подальших спортивних досягнень заступник міського голови Сергій Пахольчук.

В   урочистій церемонії нагородження  також взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Коросько В.М., голова міської федерації футболу Поздняков В.М.,  член правління міської федерації футболу Мельцарик Г.А., представник Київської обласної федерації футболу Маслов В.М.

Підсумки чемпіонату м.Біла Церква з футзалу

Опубліковано: 06 лютого 2017 року