Переможців турніру з боксу ім. П.Поповича визначено

16 травня в Білій Церкві відбулися фінальні бої XXXVI Всеукраїнського турніру з боксу, присвячені пам’яті нашого земляка, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

Змагання розпочалися 12 травня, проводилися у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Цього року турнір зібрав 154 найсильніших та найкращих боксерів серед молоді з 22 областей України та міста Києва.

Переможцями у 10 вагових категоріях стали:

• Денис Біленький (м. Бровари, вагова категорія до 49 кг);

• Роздольський Денис (Івано-Франквська область, вагова категорія до 52 кг);

• Дмитро Молодан (Одеська область, вагова категорія до 56 кг (а);

• Андрій Ульянов (Полтавська область, вагова категорія до 56 кг (б);

• Данил Дрижак (Харківська область, вагова категорія до 60 кг (а);

• Максим Кармаліта (Тернопільська область, вагова категорія до 60 кг (б);

• Радислав Пазич (Херсонська область, вагова категорія до 64 кг);

• Ростислав Пазич (Херсонська область, вагова категорія до 69 кг (а);

• Ілля Жежель (Полтавська область, вагова категорія до 69 кг (б);

• Дмитро Мага (Київська область, вагова категорія до 75 кг);

• Джамал Кулієв (Одеська область, вагова категорія до 81 кг);

• Ігор Денисенко (Дніпропетровська область, вагова категорія до 91 кг);

• Микола Малюта (Одеська область, вагова категорія +91 кг).

Чемпіони отримали заслужені нагороди та в подальшому візьмуть участь у формуванні молодіжної збірної України серед чоловіків відповідної вікової групи, перед Чемпіонатом України-2021. Пам’ятні медалі та відзнаки були вручені тренерам та суддям турніру.

На заході були присутні: народний депутат України, переможець  міжнародного турніру 1997 року  Вадим Івченко, президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, президент Білоцерківської федерації боксу Олександр Марченко, віцепрезидент Білоцерківської міської федерації боксу Ігор Гейло, професійний боксер, колишній чемпіон світу в першій напівсередній вазі за версією WBC (2015—2016) Віктор Постол, представники Федерації боксу України, депутати Білоцерківської міської ради та ін.

Всі бої транслювалися у прямому ефірі Ютуб-каналу Білоцерківської міської ради. Запис відео можна подивитися: https://www.youtube.com/channel/UCdPM-1_lLsjclV-cD199vOw/videos.

Вітаємо переможців та бажаємо їм витримки для нових звершень.

Переможців турніру з боксу ім. П.Поповича визначено

Опубліковано: 18 травня 2021 року