Освітяни Білої Церкви – традиційні лідери обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»

Протягом січня відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який цьогоріч проходив у номінаціях «Інформатика», «Біологія», «Музичне мистецтво», «Початкові класи». Досвід своєї роботи презентували близько 130 педагогів із усіх міст і районів Київщини.

Освітяни Білої Церкви традиційно ввійшли до когорти переможців.

Переможцем обласного етапу конкурсу визначено вчителя інформатики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Букач Антоніну Василівну, яка представлятиме Білу Церкву і Київську область у фіналі.

Лауреатом – учителя біології Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Линник Валентину Миколаївну.

Учасниками обласного етапу стали вчитель початкових класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3Остапченко Світлана Миколаївна та вчитель музичного мистецтва Білоцерківського навчально-вихованого об’єднання «Звитяга» Сидорянська Світлана Анатоліївна.

Щиро вітаємо педагогів і бажаємо подальших перемог та звершень на професійній ниві!

Опубліковано: 25 січня 2017 року