Особистий прийом міського голови

17 лютого міський голова Геннадій Дикий провів особистий  прийом громадян, на який зареєструвалось 39 білоцерківців.

Під час особистого прийому лунали різні питання: проведення благоустрою прибудинкових територій,  створення ОСББ, будівництво пандусів у багатоквартирних житлових будинках, організація належної роботи ЖЕКів та ін.

Також було піднято питання щодо зміни  проходження автобусного маршруту загального користування №6а.

Не обійшлося і без традиційних запитань, таких як: отримання житла, надання матеріальної допомоги, вирішення земельних спорів та оформлення права власності на земельні ділянки.

Всім громадянам, які звернулися до міського голови, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться кожну першу й третю среду. Попередній запис вЦентрі зайнятості кім. 126 (вул..Я.Мудрого,36) або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 19 лютого 2016 року