Організація спільного патрулювання з метою забезпечення правопорядку

26 лютого  в м.Біла Церква відбулася нарада представників різних політичних сил, громадських об’єднань,   ряду підприємств, установ, організацій міста різних форм власності та правоохоронних органів щодо організації спільного патрулювання в мікрорайонах Білої Церкви з метою забезпечення правопорядку.

В ході наради депутати міської ради С.Беркут (голова Білоцерківської міської організації політичної партії ВО «Батьківщина» ), В.Борзак (голова Білоцерківської міської організації політичної партії «Фронт змін»), Я.Яременко (голова Білоцерківської міської організації політичної партії «УДАР») наголосили на важливості забезпечення правопорядку в місті, недопущення провокаційних заходів. Акцентували увагу на готовності представників їхніх та інших політичних сил і міських громадських об’єднань, працівників ряду підприємств брати участь у спільних патрулюваннях мікрорайонів Білої Церкви разом із представниками правоохоронних органів.

Присутні на заході обговорили механізм проведення таких патрулювань, графіки та основні завдання громадських активістів, серед яких – попередження виникнення правопорушень, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи із потенційними правопорушниками, контроль за дотриманням законності  та ін.

Крім піших патрулів в місті також функціонуватимуть спільні автопатрулі співробітників відділення ДАІ Білоцерківського МВ (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ МВС України в Київській області та громадських активістів, які охоронятимуть громадський порядок та забезпечуватимуть безпеку  дорожнього руху в м.Біла Церква.

В нараді взяли участь заступник міського голови Г.Джегур, заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області В.Ящук, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 27 лютого 2014 року