«Олімпійське лелеченя 2017» відбулося в Білій Церкві

13 травня в м.Біла Церква на стадіоні Комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи «Зміна» відбулося урочисте відкриття III обласного фінального етапу Всеукраїнського  спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя 2017».

В ході заходу відбувся урочистий марш учасників змагань під головуванням призерки Кубка Світу та Кубка Європи з марафонного бігу, багаторазової переможниці міжнародних марафонів Ірини Рубан; ветерана спорту, багаторазового чемпіона України з пауерліфтингу, чотирьохразового Чемпіона Європи, Чемпіона Кубка Європи 2016р., другого Чемпіона Кубка Світу Віктора Стефанова; фіналістки 3-х Олімпійських Ігор, майстра спорту міжнародного класу України з художньої гімнастики Олени Дмитраш та фіналістки Олімпійських ігор з групових вправ в Пекіні (2008р.) – майстра спорту міжнародного класу України з художньої гімнастики Вікторії Зубченко.

Під час урочистого відкриття змагань перед присутніми, за дорученням міського голови Геннадія Дикого, виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський. Він привітав учасників змагань, побажав їм гарного настрою, успіхів та перемог.

В III обласному фінальному етапі Всеукраїнського  спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя 2017» взяли участь команди з 12 районів та міст обласного підпорядкування - переможці зональних змагань з різних куточків Київщини. Зокрема, команди міст Бориспіль, Бровари, Буча, Обухів, Фастів та районів - Броварського, Володарського, Києво-Святошинського , Обухівського, Рокитнянського.

Команду нашого міста в змаганнях представляли кращі учні-спортсмени Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III рівня №1 з поглибленим вивченням слов`янських мов. Учні школи були срібними призерами минулорічного обласного фінального етапу Всеукраїнського  спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Команда переможець буде представляти Київщину на Всеукраїнських змаганнях.

Також, в ході урочистостей, з вітальними словами, побажанням здоров`я, яскравих перемог та підкорення нових спортивних вершин виступили голова Київського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, член Національного Олімпійського Комітету України, заслужений працівник фізичної культури та спорту Іван Куроченко та генеральний партнер заходу, голова громадської організації «Об`єднання соціальних ініціатив» Ярослав Біляєв.

Присутні мали можливість переглянути виступи танцювального колективу «Рось» та духового оркестру Білоцерківського національного аграрного університету.

В заході взяли участь депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров`я, материнства та дитинства Ігор Гейло, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько, директор комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко, завідуючий кафедрою фізичного виховання Білоцерківського національного аграрного університету Олександр Дудник, вихованки відділення волейболу ДЮСШ «Юність», переможці Чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу Анна Ільченко, Анастасія Джима, Софія Григоренко, Єлизавета Жиляніна; активісти на чолі з головою Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста Галиною Кожедуб, учні загальноосвітніх закладів м.Біла Церква, педагоги та батьки учасників змагань, журналісти місцевих ЗМІ.

«Олімпійське лелеченя 2017» відбулося в Білій Церкві

Опубліковано: 13 травня 2017 року