Олександр Грушин – володар Кубку України з греко-римської боротьби

9-10 лютого в м.Черкаси проходив Кубок України, де змагались найсильніші борці греко-римського стилю з усієї України.

Сьогодні визначились володарі Кубку України у кожній ваговій категорії. Наш білоцерківський спортсмен Олександр Грушин (в.к. 63кг), вихованець Заслуженого тренера України Віктора Лозового, став володарем Кубку та завоював право брати участь в Чемпіонаті Європи!

Ці змагання будуть таким собі відбором претендентів,  які поборються за ліцензії для участі у літніх Олімпійських іграх -2021, які пройдуть у Токіо.

Вітаємо спортсмена та його тренера із перемогою та бажаємо отримати на Чемпіонаті Європи високі результати, аби  потім гідно представляти нашу державу на Олімпійських іграх!

Опубліковано: 10 лютого 2021 року