До уваги жителів Білоцерківської міської територіальної громади!

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє, що з 10 лютого ц.р. розпочинають роботу автобусний маршрут загального користування №11 (С) «вул. Київська – с. Скребиші (с. Глушки – с. Храпачі)», №24 «вул. Ярмаркова – вул. Київська» та з 11 лютого ц.р. автобусні маршрути №6 (С) «вул. Сквирське шосе – с. Сидори» (с. Володимирівка – с. Дрозди – с. Мазепинці), № 23 «вул. Ярмаркова – вул. Сквирське шосе», №19 (Г) «вул. Сухоярська («Сфера Авто») – с. Гайок» (с. Терезине – с. Вільна Тарасівка), № 27 «вул. Ярмаркова – вул. Сухоярська».

Карту мереж автобусних маршрутів та графік руху можна переглянути за посиланнями:

Автобусні маршрути №6 (С) «вул. Сквирське шосе – с. Сидори» (с. Володимирівка – с. Дрозди – с. Мазепинці), № 23 «вул. Ярмаркова – вул. Сквирське шосе»;

Автобусні маршрути №11 (С) «вул. Київська – с. Скребиші (с. Глушки – с. Храпачі)», №24 «вул. Ярмаркова – вул. Київська»;

Автобусні маршрути №19 (Г) «вул. Сухоярська («Сфера Авто») – с. Гайок» (с. Терезине – с. Вільна Тарасівка), № 27 «вул. Ярмаркова – вул. Сухоярська».

Опубліковано: 10 лютого 2021 року